23.8.2007

V derby deľba bodov

Juno SL – Plavnica 0:0. V 4. kole V. futbalovej ligy skup. S-Z Juno hostilo Plavnicu. Prognózy, že v zápase pôjde predovšetkým o prestíž, sa potvrdili. Hralo sa nervózne na obidvoch stranách a k peknému futbalu neprispelo ani množstvo faulov. Príležitosti M. Mačka (12. min.), Šomského (32. min.), ale ani domáceho Kačmarčíka (27. min.), Pydu (40. min.) a Repku (45. min.) zostali v I. polčase nevyužité.
V II. polčase sa Plavnica mohla ujať vedenia P. Štupákom, ktorý si poradil s domácou obranou, obišiel aj brankára Kontru, no netrafil prázdnu bránku. Futbalisti Juno zakontrovali. V 71. min. to bol M. Šipoš, ktorý sa ocitol sám pred brankárom Majdákom, no nedal. O sedem minút mal príležitosť J. Duda, no Majdák zachránil. V 80. min. pekne hlavičkoval T.  Sekelský, no hosťujúci gólman bol na mieste. Plavničania dohrávali oslabení o jedného hráča pre zranenie, no bezgólovú remízu si ustrážili. Deľba bodov bola prijateľná vzhľadom na výkony obidvoch mužstiev.