16.7.2009

Ukončili ligu v squashi

200907151135480.squah_1

V Športovom relaxačnom centre v Starej Ľubovni sa 26. júna oficiálne ukončila tohtoročná squashová liga. Tohto roku sa jej  zúčastnilo 30 hráčov rozdelených do šiestich líg. Víťazom sa stal R. Repka (444 b.), druhý skončil M. Zima (385 b.), tretí P. Aftanas (373 b.) a štvrtý K. Hirka (366 b.).
Mimoriadne úspešnú squashovú sezónu, v ktorej okrem nich nechýbali ani turnaje zaradené do SSQA (kat. C) ukončil 27. júna squashový turnaj.
Toho sa zúčastnili aj hostia z Košíc, ktorí napokon skončili na prvých troch miestach - prvé obsadil majster Slovenska seniorov, momentálne 31. v bod. na Slovensku, Baldi Gregor, druhé Jaroslav Ferenc a tretie Tomáš Kozáček. Zo staroľubovnianskych pretekárov sa najlepšie umiestnil P. Pekár a P. Aftanas.