6.12.2008

Štyri kovy zo Sabinova

200812041502290.47_karate_roman

V Športovej hale v Sabinove sa 22. novembra uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára kadetov a juniorov v karate. Vycestovala naň aj  8-členná výprava karatistov ŠKM Stará Ľubovňa. Medzi 198 účastníkmi z celého Slovenska sa naši pretekári nestratili a znovu vybojovali pekné umiestnenia.
V súbornom cvičení – Kata obsadil Štefan Foľvarský 3. miesto v kategórii starších juniorov. V športovom zápase – Kumite sa našim karatistom darilo ešte viac. Roman Vorobeľ obsadil 2. miesto medzi juniormi do 76 kg, v kategórii kadetov do 70 kg vybojoval Radoslav Karabinoš 3. miesto a Adam Vorobeľ (na fotografii vľavo) v tej istej kategórii 2. miesto, čo mu však stačilo, aby sa stal celkovým víťazom Slovenského poháre pre rok 2008.
Ostatní pretekári (Zuzana Bukovinová, Dominika Grešová, Jakub Kaleta, Samo Truska) vypadli v eliminačných bojoch alebo v repasáži.

ĽN, Publikované: 6.12.2008 | Zobrazené: 596