26.1.2008

Prehra v Bardejove

V nekompletnom zložení, bez štyroch hráčov základnej zostavy vycestovali muži za svojím súperom do Bardejova. Príležitosť teda v tomto stretnutí dostali hráči z lavičky, čo poznačilo priebeh celého stretnutia. V prvej štvrtine naši hráči držali so súperom krok, no v druhej štvrtine súperovi vychádzali rýchle protiútoky, ktoré naši hráči nedokázali ubrániť a prehrali ju rozdielom 15-tich bodov.
V tretej a štvrtej štvrtine domáci hráči taktickou hrou kontrolovali priebeh celého stretnutia a zvíťazili rozdielom 28 bodov. Našim chlapcom sa počas celého stretnutia nedarila streľba najmä zo stredných vzdialeností. BKM Hviezda Bardejov – ŠKM Stará Ľubovňa 70:42 (34:17). Zostava a body: Bronek 22, Kňazovický 12, Mojcher 3, Obercian st. 3, Šmigeľ 2, Pa. Sekelský, Pe. Sekelský, Hurtuk, Obercian ml.