7.6.2008

Naši päťkrát na stupňoch víťazov

200806060827530.karate_revuca

Pod záštitou primátora mesta Revúca sa konal 4. ročník Revúckeho pohára mládeže v karate, ktorý bol vynikajúcou prípravou pred majstrovstvami Slovenska.
Do súťaže sa zapojili aj deviati karatisti ŠKM Stará Ľubovňa, ktorí opäť vynikajúco predviedli svoje bojové umenie a päťkrát sa postavili na stupne víťazov. Celkovo sa v Revúcej na troch tatami predstavilo 213 karatistov z 29-tich klubov Slovenska.
V
ýsledky pretekárov ŠKM Stará Ľubovňa: Kumite – 1. Radoslav Karabinoš – st. žiaci +50 kg, 2. Samuel Truska – st. žiaci -40 kg, 3. Kristína Kormaníková – ml. žiačky -30 kg, 3. Peter Foľvarský – ml. žiaci -30 kg. Kata – 3. Natália Timaníková – deti – dievčatá.
Za zmienku stoja aj výkony Zuzany Bukovinovej a Michala Pristaša, ktorí prehrali až v zápasoch o medaily a obsadili 4. miesta. Okrem spomenutých pretekárov sa do súťaže zapojili aj Jakub Kaleta a Štefan Foľvarský.