22.10.2015

Naši karatisti cestovali pod Urpín

Slovenský zväz karate, Slovenská asociácia univerzitného športu a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR organizoval dňa 18.10.2015 30. ročník POHÁR SNP V KARATE a 21.ročník EURÓPSKEHO TURNAJA UNIVERZÍT V KARATE.

Tento rok sa pod Urpínom predstavilo 290 pretekárov, medzi ktorými štartovalo v kategórii zápasov KUMITE aj 9 pretekárov ŠKM-KK Stará Ľubovňa a získali 2 cenné kovy.

V kategórii kadeti 14-15r. +63 kg našiel Adam Majirský svojho premožiteľa až vo finále a ziskom 2. miesta si odviezol z Banskej Bystrice striebornú medailu.

V kategórii juniorky 16-17r. +53 kg Juráková Diana po počiatočnom zaváhaní zabojovala a v následnej repasáži vybojovala 3. miesto a bronzovú medailu.

Ďalší traja pretekári tesne prehrali v repasáži zápas o tretie miesto a tak im v rukách zostala pomyselná zemiaková medaila, menovite Gabriela Kormaníkova, Samuel Hrobák a Zuzana Kaletová.

Publikované: 22.10.2015 | Zobrazené: 821