5.5.2008

Basketbalistom sa darí

Domáci basketbalisti začali v sobotu 26. apríla dvomi trojkami a počas celej prvej štvrtiny si udržiavali tento 6 bodový náskok.
Druhá štvrtina bola vyrovnanejšia a naši hráči ju vyhrali len rozdielom 2 bodov. V tretej štvrtine nastal v kolektíve domácich útlm a súper túto situáciu využil a vyhral ju o 7 bodov, a tak znížil stav stretnutia na rozdiel jedného bodu v prospech našich hráčov. Na začiatku štvrtej štvrtiny sa hostia dokonca ujali vedenia rozdielom 4 bodov, čo trvalo až do 33. min. V 36. min. bol stav stretnutia opäť nerozhodný 65:65 a záverečné štyri minúty domáci hráči osobnou obranou po celom ihrisku a s maximálnym nasadením strhli víťazstvo na svoju stranu.
ŠKM Stará Ľubovňa – Geotrend Košice 73:66 (55:54). Štvrtiny: 23:17, 19:17, 13:20, 18:12. Zostava a body: Bronek 26, Žiak 23, Uhričík 12, Mojcher 7, Pavlovič 5, Obercian, Šmigeľ, Mikuš, Pitoňák.