Šport

11.12.2007

Opäť remíza

II. liga: Slobytermia „A“ - Mokrance 9:9. V zápase druholigových nováčikov sa hral kvalitný stolný tenis.

10.12.2007

Spod vysokých sietí

1. liga juniori: VKM Stará Ľubovňa - VK Chemes Humenné
3:0 (23,23,22) a 0:3 (-19,-16,-20).

9.12.2007

Pod deravými košmi

Muži proti vedúcemu celku v tabuľke odohrali na súperovej palubovke celkom vyrovnané stretnutie, až na opäť zbabranú štvrtú štvrtinu.

7.12.2007

S bielo-čiernymi figúrkami

Centrum voľného času (CVČ) v Prešove začalo písať ďalšiu kapitolu žiackej šachovej ligy družstiev v rámci Veľkej ceny Slovenska.

3.12.2007

Tesná výhra

III. liga, dospelí - ŠKM Stará Ľubovňa – ŠK Spišské Bystré 4,5:3,5.

Malolipničanky vypálili favoritom rybník
1.12.2007

Dievčatá prekvapujúco, chlapci podľa predpokladov - tak by sa v skratke dali zhrnúť majstrovstvá okresu žiakov ZŠ, ktoré sa pred dvoma týždňami uskutočnili v staroľubovnianskej športovej hale.

30.11.2007

Po vyrovnanom priebehu prehra

Družstvo mužov vycestovalo za svojím súperom do Svitu.

29.11.2007

Cenná remíza

II. liga - Vojčice „B“ – Slobytermia „A“ 9:9.

Majstrovstvá okresu v šachu
27.11.2007

Centrum voľného času v spolupráci s OR SAŠŠ v Starej Ľubovni pripravili 12. novembra pre žiakov základných škôl Majstrovstvá okresu v šachu.

26.11.2007

Na 64-och poliach

III. liga, dospelí - CVČ Poprad – ŠKM Stará Ľubovňa 2:6.

26.11.2007

Bronz pre Andreja Hlinku

Na II. MS v klasickej kulturistike (v kat. do 180 cm) potvrdil Andrej
Hlinka opäť príslušnosť k absolútnej svetovej špičke.

23.11.2007

Spoza zelených stolov

II. liga - A-čko Slobytermie si konečne vychutnalo chuť víťazstva.

Haky svojim chlapcom verí
18.11.2007

Stolní tenisti TJ Slobytermia Stará Ľubovňa majú v II. lige za sebou polovicu prvej časti súťažného ročníka.. Družstvo je po 6. kole na 11. mieste so ziskom 7 bodov.

17.11.2007

Bowlingový turnaj

V ŠRC v Starej Ľubovni sa 26. októbra uskutočnil už 10. tohtoročný turnaj v bowlingu.

16.11.2007

Muži nezvládli záver stretnutia

Družstvo mladých žien vycestovalo za súperkami do Rožňavy s cieľom odčiniť prehru v prvom turnaji proti Sp. Novej Vsi, a tak si zabezpečiť postup do finálovej skupiny.

13.11.2007

Karatisti ŠKM v sezóne úspešní

V Budapešti sa nedávno konal Európsky pohár mládeže v karate za účasti 12-tich štátov Európy a Iránu.

Séria cezpoľných behov
12.11.2007

Devätnásť plneorganizovaných základných škôl sa prihlásilo na tradičnú okresnú súťaž v cezpoľnom behu, ktorá svoje tradície porušila a preteky z finančných dôvodov zmenili miesto súťaženia.

11.11.2007

V 6. kole cestovalo Slobytermacke A-čko do Vranova. Na stoloch druhého mužstva súťaže malo opäť namierené k víťazstvu, keď po úvodných štvorhrách a prvom kole dvojhier viedlo 5:1.

10.11.2007

III. liga, dospelí: Slovan Levoča – ŠKM Stará Ľubovňa 1,5:6,5.

10.11.2007

Sústredení na mužov

Basketbalový oddiel pri ŠKM v Starej Ľubovni má v ročníku 2007/08 zapojené do súťaže tri družstvá

Ľubovňania  na vrchole El Misti
9.11.2007

Ľubovňania na vrchole El Misti

Po minuloročnej úspešnej expedícii po krajinách Južnej Ameriky, sa jeden z cestovateľov - Michal Buchovecký do jednej z nich nedávno opäť vrátil.

7.11.2007

Spod deravých košov

Stretnutie začali hostia veľmi dobrým nástupom, keď už v 2. minúte vyhrávali 11:0 a prvú štvrtinu vyhrali rozdielom štyroch bodov.

5.11.2007

Opäť v nekompletnom zložení privítalo druholigové družstvo mužov na domácej palubovke pod deravými košmi súpera z Prešova.

Puhákovi domáca premiéra vyšla
3.11.2007

Futbalisti MFK Goral Stará Ľubovňa si v I. lige pripísali na svoje konto tretie víťazstvo. V 14. kole zdolali skúseného prvoligistu zo Šale.